ANKARA
0 553 395 44 63
info@teknikcadcam.com

teknikcADcAM Hakkında

AUTOCAD,SOLİDWORKS,SOLİDCAM,NX CADCAM,POWERMİLL,EDGECAM,CNC,TEKNİK RESİM,

NEDEN teknikcADcAM TERCİH ETMELİSİNİZ…

 teknikcADcAM eğitimin ayrıcalıkları

CadCam eğitimi almış, almak isteyen kişi veya kurumlara tamamlayıcı hizmet sağlamaktayız. Benim eğitim sisteminde kurs mantığından uzak durmaya dikkat ediyoruz.
CadCam kurs ortamında 3 veya 5 kişilik eğitim sınıfında eğitim almak eğlenceli görünse de kesinlikle önermediğimiz bir durumdur. Sınıf ortamında öğrenilebilecek tarzda programlar mevcuttur fakat biz CadCam eğitiminde bu tarz bir sistemin öğrencilerde olumsuz olduğunu ispatlamıştır.

Kurs eğitiminden uzak kişiye özel eğitimde daha profesyonel hizmet odaklı ve öğrenme garantisini sunmaktayız. Tekrar tekrar eğitim seanslarına girmeden zaman kaybetmeden çok kısa sürede programa hakim ve parça kesebilecek duruma gelmeniz için çalışmaktayız.

ÖZEL CADCAM EĞİTİMİNİN AYRICALIKLARI,

  • Tek kişilik eğitim olması sebebi ile konuyu anlamadan diğer bir konuya geçilmemektedir.
  • Program menüleri anlatılırken, hangi komutları nerede kullanması gerektiğini en ince detaya varana kadar anlatım imkânı.
  • CadCam programlarının genel ve kitabi bilgi ile değil direk kesme odaklı anlatım imkanı.
  • Süre zaman sınırı olmadan anlaşılmayan en baştaki konulara hakim olana kadar tekrar tekrar anlatım şansı.
  • Kişiye özel eğitim olma şansı ile gerçek öğrenme garantisi.
  • CadCam eğitimde süresi boyunca kesme yani imalat bilgisi desteği.
  • Menü genel anlatımı ve sadece sektör bazlı gerekli komutların detaylı anlatımları sayesinde hızlı adaptasyon.
  • Eğitimi süre limiti olmadan öğrenme zamanına kadar uzatabilme ayrıca eğitim bittiğinde bile yıllar sonra uzaktan bağlantı yöntemleri ile destek ve işleme yöntemleri yardımı sağlanabilmektedir.
  • Standart bir ders programı uygulanmaz, aksine eğitim almak isteyen öğrencinin bilgi durumu ve çalıştığı sektöre göre her öğrenci için kısa bir analiz sonrası tekrar oluşturulmaktadır.

Kısaca standart eğitim anlayışının dışında ve gerçek cadcam  kullanıcıları yetiştirmeye başladım. Yeni ilk olarak bu sistemi sadece teknikcADcAM sağlamaktadır.cadcam kurs mantığından uzak özel eğitim fırsatını kaçırmayın. Eğitim veren öğretmen olarak kitabi bilgi değil sanayi talaşlı imalat sektöründe CNC makinalarına aktif olarak cam yapan ve eğitim tecrübesine sahip bir çok referansı bulunan teknik öğretmenim. Eğitim içeriğini standart ölçü dışında tutarak ihtiyaçlar ve hızlı adaptasyon sağlaması açısından öğrencinin durumuna göre her seferinde yeniden oluşturulmaktadır.

CadCam Eğitimi almak isteyenlere kaliteli bir eğitim sunuyorum hemen iletişime geçebilirsiniz.