ANKARA
0 553 395 44 63
info@teknikcadcam.com

CNC CAD CAM PROGRAMLAMA MERKEZİ

AUTOCAD,SOLİDWORKS,SOLİDCAM,NX CADCAM,POWERMİLL,EDGECAM,CNC,TEKNİK RESİM,

CNC FREZE PROGRAMLAMA HİZMETİ

Metaller veya plastikler için her türlü özel CNC parçası için CNC freze CADCAM hizmeti sunuyorum. teknikcADcAM olarak 3,4 ve 5 eksenli CNC freze makinelerine CAM yapıyorum.. Hızlı teslimatın yanı sıra yüksek kaliteli CNC CADCAM hizmeti sunuyorum. CNC freze projelerinizin 25 yıllık teknik öğretmen ve danışmanlık tecrübesiyle sorunsuz bir şekilde ele alınacağımı garanti ediyorum Güvenilir bir CNC freze CADCAM  çözümü arıyorsanız, teknikcADcAM sizin için en iyi seçimdir.

CNC TORNA PROGRAMLAMA HİZMETİ

Metaller veya plastikler için her türlü özel CNC parçası için CNC Torna CADCAM hizmeti sunuyorum. teknikcADcAM olarak torna ve 4 eksen CNC torna makinelerine CAM yapıyorum.. Hızlı teslimatın yanı sıra yüksek kaliteli CNC CADCAM hizmeti sunuyorum. CNC torna projelerinizi  25 yıllık teknik öğretmen ve danışmanlık tecrübesiyle sorunsuz bir şekilde ele alınacağımı garanti ediyorum Güvenilir bir CNC torna CADCAM  çözümü arıyorsanız, teknikcADcAM sizin için en iyi seçimdir.

PARÇANIZIN ÇİZİMİ

Parçanızın 3D model çizimini siz gönderin veya parçanızı veya teknik resmini gönderin yapalım.

ÇİZİM FORMATI

Yapılan cad çizimi uygun formatlarda olmalı.SolidWorks (.sldprt), CATIA (.catpart), STEP (.stp), Inventor (.ipt), IGES (.igs), Parasolid (. x_t veya .x_b), .stl.

DATAYI GÖNDER

Dosyayı info@teknikcadcam.com mail adresine gönder.veya whatsapp hattından gönderin.

G KODLARI TESLİMAT

Parçanızın tezgahınıza uygun şekilde G kodları kısa sürede dijital ortamda güvenilir ve garantili teslim edilir.